Projekt nowej infrastruktury w Dzielnicy II
Miasto Kraków przystąpiło do opracowania dokumentacji projektowej dotyczącej budowy tunelu dla pieszych i rowerzystów pod ul. Ofiar Dąbia. Inwestycja ta ma na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu oraz usprawnienie komunikacji w obrębie Bulwarów Wiślanych na terenie Dzielnicy II Grzegórzki.
Szczegóły konsultacji społecznych
Przedmiotem planowanego przedsięwzięcia jest przygotowanie pełnej dokumentacji architektoniczno-budowlanej dla zadania „Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy tunelowego przejazdu dla rowerów pod ul. Ofiar Dąbia”. Mieszkańcy zainteresowani inwestycją mogą przesyłać swoje uwagi do projektu drogą mailową na adres dialog@zdmk.krakow.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 czerwca 2026 r.
Źródło: Zarzad Drog Miasta Krakowa

Dodaj komentarz