Interwencje augustowskiej drogówki wobec nietrzeźwych rowerzystów

Działania augustowskich policjantów

W ciągu ostatniego tygodnia funkcjonariusze augustowskiej drogówki przeprowadzili interwencje wobec dwóch rowerzystów poruszających się po drogach w stanie nietrzeźwości. Powodem zatrzymania jednego z nich był styl jazdy, który wzbudził podejrzenia patrolu co do stanu trzeźwości mężczyzny.

Konsekwencje prawne

Zatrzymani mieszkańcy powiatu augustowskiego ponieśli odpowiedzialność finansową za swoje czyny. Każdy z nich otrzymał mandat karny w kwocie 2500 złotych. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że jeden z rowerzystów miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Źródło: Policja Podlaska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *