Działania augustowskich policjantów
W ciągu ostatniego tygodnia funkcjonariusze augustowskiej drogówki przeprowadzili interwencje wobec dwóch rowerzystów poruszających się po drogach w stanie nietrzeźwości. Powodem zatrzymania jednego z nich był styl jazdy, który wzbudził podejrzenia patrolu co do stanu trzeźwości mężczyzny.
Konsekwencje prawne
Zatrzymani mieszkańcy powiatu augustowskiego ponieśli odpowiedzialność finansową za swoje czyny. Każdy z nich otrzymał mandat karny w kwocie 2500 złotych. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że jeden z rowerzystów miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.
Źródło: Policja Podlaska

Dodaj komentarz