Kontrola drogowa na S-61: 24-letni motocyklista ukarany za nadmierną prędkość

Szczegóły interwencji na trasie S-61

Policjanci prowadzący działania na drodze ekspresowej S-61 podjęli kontrolę wobec 24-letniego motocyklisty. Kierujący, będący obywatelem Litwy, przekroczył dopuszczalną prędkość, poruszając się 151 km/h na odcinku objętym ograniczeniem do 120 km/h.

Warunki drogowe a bezpieczeństwo

W momencie zdarzenia na drodze panowały trudne warunki: występowały intensywne opady deszczu, a nawierzchnia była śliska. Funkcjonariusze podkreślają, że prędkość motocyklisty była niedostosowana do panującej aury. Za popełnione wykroczenie mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 800 złotych, a jego konto zasiliło 9 punktów karnych.

Źródło: Policja Podlaska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *