Relacja z wydarzenia
W piątek, 19 czerwca, łódzki Aquapark Fala zorganizował Nocne Pływanie. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję korzystać z obiektu w godzinach wieczornych, przy oprawie muzycznej.
Podsumowanie frekwencji
Zainteresowanie Nocnym Pływaniem było wysokie, co potwierdza frekwencja podczas tej edycji. Z relacją fotograficzną z wydarzenia można zapoznać się w galerii zdjęć.
Źródło: Urzad Miasta Lodzi

Dodaj komentarz